wystawa końcoworoczna dyplom2018 10-lecie LP

Zajęcia dla gimnazjalistów

Wzorem lat ubiegłych Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza zainteresowanych uczniów klas III gimnazjum na bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego.

Aby uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach wypełnij formularz.  Przejdź do formularza.

Na zajęcia można dołączyć w dowolnym czasie.

Na zajęcia:

• z rysunku należy przynieść ze sobą arkusze papieru A3 oraz ołówki różnej miękkości (B),
  • z malarstwa: farby - 5 palet kolorów: biały, zielony, czerwony, żółty, niebieski (farby tempery lub akryle), arkusze papieru A3 oraz pędzle
  • z kompozycji przestrzennej - szkicowniki, ołówki, ( glinę i narzedzia zapewnia szkoła)
Pierwsze zajęcia 12 lutego 2018r.

Zapraszamy również na DRZWI OTWARTE, podczas których odbędą się warsztaty z rysunku, malarstwa i rzeźby oraz konsultacje z historii sztuki.

196 KB