biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Szkoła

Przyszedłem na świat we wrześniu 2008 roku, choć oczywiście przygotowania do wspaniałej chwili narodzin trwały już od miesięcy.

Mam wielu ojców i kilka matek. Jeszcze więcej przyjaciół.

Jestem młode, powiecie, ale to, co osiągam, jest satysfakcjonujące.

Codziennie odkrywam nowe, poszerzam horyzonty, maluję, rzeźbię, projektuję i fotografuję. To zajmuje mi dużo czasu, ale pozwala czuć się przygotowanym do przyszłej pracy.

W moich ramionach uczniowie i nauczyciele mogą rozwijać skrzydła, a ja wciąż zaskakuję nowością i świeżością.

I mimo tego że już w tej chwili głowa pęka mi od pomysłów, to jednak wiem, że efektów będzie jeszcze więcej.

Przychodzą do mnie utalentowani ludzie, pomagam, wspieram, mobilizuję i odbieram nagrody wraz z nimi, zbieram miłe słowa.

Bez tych ludzi mnie nie ma, więc szanuję ich ciężką pracę, pasję, a czasem nawet uronioną łzę.

Dorastam i dojrzewam.

Zmieniam się.

Każdy kolejny rocznik zostawia na moich murach i w mojej pamięci trwały ślad.

Absolwenci tu wracają, bo za mną tęsknią, a ja zawsze witam ich z uśmiechem.

Wiele przede mną.

W nowe pięć lat wchodzę więc z doświadczeniem i wizją, że będę coraz nowocześniejsze, piękniejsze, kreatywniejsze.

Kocham młodzież, sztukę i marzenia.

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym