dyplom2017 rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

Sukces na Olimpiadzie powiatowej.

28-04-2017
Sukces na Olimpiadzie powiatowej.

25.04.2017 r. odbyła się XVII edycja Olimpiady "Przyroda i historia powiatu elbląskiego".

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:
Agata Charuk - klasa II
Nina Rękawik - klasa II
Pola Gracz - klasa I
Dziewczęta konkurowały z uczniami czterech gimnazjów i dwóch szkół ponadpodstawowych. Olimpiada składała się z rozgrywek indywidualnych (udzielanie odpowiedzi na 50 pytań testowych) i drużynowych. Ponadto w ramach Olimpiady należało wykonać pracę konkursową - model zabytku charakterystycznego dla swojej gminy. Dziewczęta wybrały pałacyk w Janowie Pomorskim i zostały wyróżnione III miejscem.
Obszerna wiedza historyczna i przyrodnicza na temat powiatu, zgranie zespołu, stworzenie i zaprezentowanie przepięknego modelu zabytku zaowocowało zdobyciem I miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy !

Opiekun: Barbara Żak