biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Stypendia Starosty Elbląskiego

12-09-2017
Stypendia Starosty Elbląskiego

Dnia 8.09.2017 uczennice Liceum Plastycznego: Aleksanda Sowińska, Wiktoria Łopatto, Anna Capek, Barbara Borysewicz, Natalia Szreder, Julia Olenkiewicz oraz Alicja Święcka odebrały z rąk Starosty Elbląskiego stypendia za najlepsze wyniki w nauce w drugim semestrze roku 2016/17. Jest to świetna motywacja do dalszej wytężonej pracy. I choć nie uczymy się dla nagród, to są one świetnym środkiem do tego, aby poczuć się zauważonym i docenionym. Ponadto w naszej szkole stypendium jest niezwykle pomocne w inwestowaniu w rozwój talentu. Tradycyjnie również szkoła podarowała Staroście Elbląskiemu grafikę wykonaną przez jedną ze stypendystek. Osiągnięcia wyżej wymienionych uczennic pokazują, że Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym rozwija się nie tylko artystycznie, ale może poszczycić się również wysokim poziomem edukacji przedmiotów nieartystycznych, czego dowodem są chociażby dwie uczennice, które uzyskały średnią ocen 6.0.
Dziękujemy serdecznie Starostwu Elbląskiemu za przyznane stypendia i zapowiadamy kolejne, coraz to donioślejsze sukcesy.

Wiktoria Łopatto, uczennica klasy III