biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Plenery

Uczniowie klasy I uczestniczą w tygodniowym plenerze malarsko rysunkowym. W latach 2008- 2012 naszym miejscem docelowym było  urocze miasteczko Tolkmicko. W roku szkolnym 2013 klasa I udała się na plener do Berlina.

Dla klas III organizowane są aż 10-dniowe plenery malarskie. W 2011 roku uczniowie tworzyli w nadmorskiej miejscowości Jarosławiec,  w 2012 w Orkuszu. W roku 2013 klasa III udała się na południe Polski, w Góry Izerskie do Pławnej.

Rok szkolny 2013/2014- powrócilismy do gościnnego Tolkmicka. Bylismy tu w tym roku aż dwa razy: w maju i czerwcu. Lubimy to miasteczko.