DE EN PL
10-lecie LP

Kiermasz prac

Kiermasz prac uczniów Liceum Plastycznego .

Są niezwykłe, zróżnicowane, a za każdą z nich stoją zindywidualizowane pomysły i przeżycia.

Gdyby można było wniknąć we wszystkie sekrety i tajniki procesu powstawania – okazałoby się, że każda z nich posiada swoją historię – dłuższą lub krótszą,  pełną pasji, inspiracji, poszukiwań, zwątpień, eksperymentów,  powracającej wiary we własne pomysły
i możliwości oraz wytchnienia związanego z ukończeniem i radości związanej z finalnym efektem, który czasem wymagał przebycia długiej drogi.  

Prezentowane prace wykonane zostały w toku licealnej nauki przez młodzież.  Każda z nich jest równie niepowtarzalna, jak jej  twórca. 

Jest to zbiór zróżnicowany - stanowiący owoc zainteresowania różnymi dziedzinami i technikami.

Ich materia to sekretny zapis szkolnych dni, codziennego wysiłku i pracy uczniów oraz wielkiego zaangażowania pedagogów, świadectwo samodoskonalenia, owoc dojrzewania pomysłów, a nawet  drobnych, choć czasem heroicznych decyzji o porannym wstawaniu, czy rezygnowaniu z rozrywek – wszystko po to, aby rozwijać wielką pasję.

Spełnianie marzeń wymaga zaangażowania, ciężkiej pracy i wysiłku w rozwijaniu talentów (tego nam z pewnością nie zabraknie!).

W realizacji marzeń naszym uczniom, prócz tych niematerialnych wartości – niezbędne są jednak także te materialne. 

Dlatego środki ze sprzedaży tych prac zostaną przeznaczone na wsparcie zakupu niezbędnych materiałów oraz wyposażenia szkolnych pracowni, aby utalentowani, pełni pasji młodzi ludzie mogli w rozwijać swoje zdolności i jak najwięcej  spośród ich planów i snów mogło się spełniać. 

Pasjonatów sztuki i nie tylko, którzy chcieliby wesprzeć powyższe zadanie zakupić prosimy o kontakt pod numerem tel. 55 233 31 76 wew.11 lub liceumplastyczne@elblag.com.pl

 


Facebook YouTube Odkrywamy Talenty Rekrutacja Erasmus