DE EN PL
10-lecie LP

Aktualności

DRZWI OTWARTE

DRZWI OTWARTE

08-04-2018
Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów na Drzwi Otwarte, które zaplanowaliśmy14 kwietnia i 19 maja w godzinach 10.00-13.30.
Podczas wizyty w naszej szkole uczniowie będą mieli okazję zwiedzić pracownie, porozmawiać z uczniami i nauczycielami szkoły, otrzymać informacje na temat rekrutacji. Przygotowaliśmy również niespodziankę - warsztaty z rysunku, malarstwa, rzeźby oraz historii sztuki, czyli przedmiotów, które stanowią podstawę sprawdzianu predyspozycji kandydatów do szkoły plastycznej. Pozwolą one w praktyczny sposób poznać specyfikę pracy naszej szkoły, a zdecydowanym gimnazjalistom - lepiej przygotować się do egzaminów wstępnych. 
Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej

Wycieczka do Muzeum II Wojny Światowej

16-04-2018

W czwartek, 22 marca, w naszej szkole trwały przygotowania do przeglądu, a my tymczasem postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę. Naszym celem było Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. 

Stypendia Starosty Elbląskiego

Stypendia Starosty Elbląskiego

09-04-2018

Dnia 4 kwietnia w naszym liceum odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Elbląskiego przyznanych naszym uczniom za osiągnięcia artystyczne oraz w nauce, w pierwszym semestrze tego roku szkolnego. W tym roku obowiązywała nowa formuła odbioru stypendiów – wicestarosta, pan Zbigniew Lichuszewski oficjalnie gościł w naszej szkole i przeprowadził wręczenie wyróżnień.
Powiat Elbląski nie tylko nagradza młodych artystów stypendiami, ale również wspiera całą szkołę, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. W imieniu całej społeczności szkoły chcielibyśmy serdecznie podziękować za chęć wspierania i zaangażowanie w rozwój naszych uczniów. 

Spotkanie projektowe ProArt w Estonii

Spotkanie projektowe ProArt w Estonii

04-04-2018

W połowie marca w Pärnu w Estonii odbyło się drugie spotkanie nauczycieli w ramach projektu Promoting Art prowadzonego przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+. Pärnu Art School gościła partnerów projektu z Polski, Portugalii, Bułgarii, Słowacji i Łotwy, łącznie 11 osób. Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym jest głównym koordynatorem projektu, który trwać będzie do sierpnia 2019. 


Facebook YouTube Odkrywamy Talenty Rekrutacja Erasmus