10-lecie LP

ROK SZKOLNY 2018/2019

22-08-2018

Uroczyste ropoczęcie roku szkolnego 3 września 2018r. o godz. 10.00 w siedzibie szkoły.

Podczas uroczystości zostaną wręczone stypendia Starosty Elblaskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągniecia artystyczne w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Ogłoszenie zamówienia publicznego na Rozbudowę budynku pracowni artystycznych

27-07-2018

Dyrektor Liceum Plastycznego ogłasza zamówienie na roboty budowalne w trybie przetargu nieogrniczonego na wykonanie zadania: Rozbudowa budynku pracowni artystycznych Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym – etap II.

Rozbudowa budynku pracowni artystycznych  Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym– etap II

Rozbudowa budynku pracowni artystycznych Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym– etap II

26-07-2018

W ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego: Infrastruktura szkolnictwa artystycznego, wniosek  na rozbudowę pracowni artystycznych został zaakceptowany i tym samym zadanie otrzymało dofinasowanie na realizację.

Kreatywnie i pracowicie podczas wakacji.

16-07-2018

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym po raz kolejny dało swoim uczniom i nauczycielom szansę na rozwój.  Nauczyciele przedmiotów artystycznych oraz pełnoletni uczniowie mogą bowiem uczestniczyć w dofinansowanym przez Unię Europejską projekcie „Wiem jak, i pracuję-staże zawodowe uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym szansą do szybkiego zatrudnienia”.

Zakończenie roku szkolnego Liceum Plastycznego

01-07-2018

22 czerwca w CSE Światowid odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.