DE EN PL
II nabór 2017 wystawa końcoworoczna dyplom2017 rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

Nagrody i wyróżnienia

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs 780 lecia Elbląga

  • Katarzyna Iermołaiewa - Grand Prix
  • Wiktoria Łopatto - I miejsce 

II etap XII Makroregionalnego Przeglądu Szkół Plastycznych w Zamościu:

  • Paulina Kownacka – laureatka 
 
XV Ogólnopolski Konkurs Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego
  •  Alicja Zaradkiewicz - I Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego
  
Ogólnopolski Konkurs English Ace 2017
  • Paulina Kownacka - III miejsce w województwie

Stypendia Artystyczne Prezydenta Elbląga

  • Katarzyna Iermołaiewa, Adrian Sielicki,  Wiktoria Kieniksman, Grzegorz Kozłowski i Magdalena Sadowa.

Stypendia Starosty Elbląskiego za sem I 2016/2017

  • Dagmara Lipka, Julianna Gawron, Maciej Romańczuk, Julia Olenkiewicz, Natalia Szreder, Alicja Święcka, Aleksandra Sowińska,  Anna Capek, Wiktoria Łopatto, Barbara Borysewicz

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastycznyy Ekslibris – Baśnie, Bajki i Legendy Polskie,Radom 

  • Wiktoria Łopatto - Nagroda Specjalna Przewodniczącego Jury

Ogólnopolski Konkurs „Moje krajobrazy”, Supraśl

  • Wiktorii Zientkiewicz - wyróżnienie

I Międzynarodowe Triennale Grafiki w Cieszynie

  • Natalii Parzych -nominacja

9 Ogólnopolski konkurs malarsko - poetycki 7 grzechów głównych  - Dabrowa Górnicza 2017

  • Agnieszka Leonowicz

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Aleksandra Sowińska

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne

  • Wiktoria Kieniksman
  • Magdalena Sadowa

XIII Ogólnopolski Konkurs na Esej - Opole

  • Dagmara Lipka - wyróżnienie - kategoria szkół ponadgimnazjalnych 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pudełko zawane wyobraźnią- ks. Jan Twardowski " ZPSP KIelce

  • Wiktoria Łopatto - wyróżnienie
  • Anna Capek - wyróżnienie

Stypendium Starosty Elblaskiego za osiągnięcia w II sem roku szkolnego 2015/16

  • Capek Anna Marzena
  •  Charuk Agata
  •  Gawron Julianna
  • Iermolaieva Kateryna
  • Kieniksman Wiktoria
  • Łopatto Wiktoria
  • Olenkiewicz Julia
  • Piotrowska Aleksandra
  • Romańczuk Maciej Cezary
  • Sadowa Magdalena
  • Sielicki Adrian
  • Sowińska Aleksandra
  • Szreder Natalia Monika
  • Święcka Alicja
  • Wójtowicz Zuzanna
  • Gawron Julianna
XVII Olimpiada Przyroda i Historia Powiatu Elbląskiego 
  • I miejsce w kategorii zespołowej: Pola Gracz, Nina Rękawik, Agata Charuk.
 

III Ogólnopolskie Biennale Plakatu Szkół Plastycznych „POMIĘDZY” – Gdynia 2016.

  • Zuzanna Wójtowicz - Grand Prix

 

Rok szkolny 2015/2016

XI Ogólnopolskie Biennale Grafiki Uczniów Średnich Szkół Plastycznych- Szczecin 

  • Weronika Muller - I nagroda
  • Julianna Gawron - III nagroda
  • Patrycja Czerepko - wyróżnienie honorowe
  • Adrian Michalak - wyróżnienie honorowe
III Międzynarodowe Triennale Grafiki „Przystanek Miasto, przystanek wieś" - Bydgoszcz
  • Estera Skrobotun - 2 miejsce
  • Martyna Dąbrowska - 3 miejsce

III   Konkurs Historyczny "Polska...Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski - 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego

Kategoria Rysunek:

  • Adrian Sielicki- 2 miejsce
  • Kateryna Jermoloreva  - 3 miejsce
  • Aleksandra Piotrowska - wyróżnienie

Stypendia Starosty Elbląskiego za sem I 2015/2016

  • Zientkiewicz Wiktoria, Święcka Alicja, Kieniksman Wiktoria, Sadowa Magdalena, Olenkiewicz Julia, Sowińska Aleksandra, Capek Anna, Łopatto Wiktoria, Witkowska Joanna, Czerepko Patrycja, Michalak Adrian, Romańczuk Maciej Cezary.


8 Ogólnoplski konkurs malarsko - poetycki 7 grzechów głównych  - Dabrowa Górnicza 2016

  • III miejsce - Alicja Święcka
  • wyróznienia: Natalia Parzych, Paulina Kownacka, Kateriyna Iermolaieva  

Ogólnoploski Konkus Autoportret - Cieszyn 2016 

  • I miejsce - Magdalena Sadowa
  • wyróżnienia: Maciej Romańczuk, Adrian Sielicki 

IX Ogólnopolski Konkurs „Kompozycje”

KATEGORIA : GRAFIKA - DOROŚLI

  • II miejsce Adrian Michalak
  • III miejsce Anna Demkowicz
  • Wyróżnienie: Martyna Dąbrowska

KATEGORIA: GRAFIKA - MŁODZIEŻ

  • Wyróżnienie: Patrycja Czerepko

KATEGORIA: MALARSTWO – DOROŚLI

  • I miejsce Joanna Witkowska

KATEGORIA: MALARSTWO – MŁODZIEŻ

NAGRODY:

  • III miejsceWiktoria Kieniksman

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Inspirowane wsią"

GRAND PRIX- Natalia Sobczak

RYSUNEK:

  • I miejsce: Natalia Sobczak
  • II miejsce: Urszula Kałabun
  • III miejsce: Wiktoria Zientkiewicz

MALARSTWO:

  • II miejsce: Kinga Ślęzak
  • Wyróżnienie:Magdalena Misztal

GRAFIKA WARSZTATOWA:

  • III miejsce: Weronika Muller
  • Wyróżnienia:Patrycja Czerepka, Joanna Witkowska

FILM KRÓTKOMETRAŻOWY:

  • Wyróżnienie:Joanna Puzdrowska


 XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Klas Młodszych Szkół Plastycznych Koszalin 2015

  • Grzegorz Kozłowski- wyróżnienie w kategorii malarstwo

 Stypendium Starosty Elblaskiego za osiągnięcia w II sem roku szkolnego 2014/15

  •  Gawron Julianna
  • Jasiński Dawid                                 
  • Morawska Maria                 
  • Romańczuk Maciej                
  • Święcka Alicja                               
  • Lipka Dagmara         

Rok szkolny 2014/2015

Konkurs plastyczny - Miasto w formie- CS Galeria EL

  •  Karolina Zabaryłło - Grand Prix
  • Maria Morawska - I miejsce, kategoria wiekowa 13-19 lat


Konkurs na plakat: Świat tolerancji - Koszalińska Biblioteka Publiczna

  • Dawid Jasiński - wyróżnienie

Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag

  •  Adrianna Leszczyńska
  • Natalia Sobczak

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKO-POETYCKI „Siedem grzechów głównych” 2015

  • Maria Morawska - III miejsce w kategorii malarstwo
  • Dagmara Lipka - III miejsce w kategorii poezja
  • Agnieszka Modrzyńska - wyróżnienie w kategorii poezja

XV Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY

  • Maria Morawska - wyróżnienie
  • Wiktoria Zientkiewicz - wyróżnienie

IX Ogólnopolskie Biennale Sztuki Komputerowej "Obrazki z wystawy" - Łódź

  • Paulina Janta Lipińska - wyróżnienie


Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Maciej Romańczuk

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne

  • Adrianna Leszczyńska


VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOMPOZYCJE 2014

Kategoria Malarstwo

  • Ania Piątek - I Miejsce
  • Adrianna Leszczyńska -II Miejsce
  •  Adrian Michalak-III miejsce ex aequo
  • wyróznienia: Emilia Frąc, Malwina Malinowska

Kategoria Grafika:

  • wyróżnienie: Beata Ułasiuk


III Ogólnopolski konkurs plastyczny: Inspirowane wsią  - Elbląg

Grand Prix- Urszula Kałabun, film krótkometrażowy 

 Kategoria Malarstwo

  • II miejsce - Adrianna Leszczyńska
  • wyróżnienia - Weronika Muller, Agata Grzesz, Natalia Sobczak

Kategoria Film krótkometrazowy

  • I miejsce - Katarzyna Starzyńska

Nagroda Specjalna Starosty Elbląskiego

  • Wiktoria Paprota

 

XXII Ogólnopolski plener rysunkowo - malarski im. K. Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów klas najstarszych, Rychwał

  • Natalia Sobczak - wyróżnienie
  • Malwina Malinowska - wyróżnienie


Rok szkolny 2013/2014

III Etap Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie

Adrianna Leszczyńska- VII miejsce


V konkurs małych form filmowyvh dla dzici i młodzieży DIGITALIA, Supraśl

  •  wyróżnienia: Samira Arrami, Fryderyk Sosnowski Kessler

 

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS „SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH” Dąbrowa Górnicza
 Kategoria: MALARSTWO ( 15-25 lat)

  • Maria Morawska - I miejsce
  • Wiktoria Zientkiewicz - III miejsce
  • Alan Wyderski - wyróżnienie
  • Magadalena Sadowa - wyróżnienie


Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag

  • Samira Arrami
  • Urszula Kłabun


X OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW ŚREDNICH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH  SZCZECIN

  • Samira Arrami - wyróżnienie regulaminowe
  • Natalia Magalska- wyróżnienie honorowe
  • Alicja Kostrzyńska - wyróźnienie honorowe

9 Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Łomża

  • Adianna Leszczyńska- I miejsce
  • I miejsce szkoły wywalczyły: Adrianna Leszczyńska, Natalia Sobczak,Malwina Malinowska

Stypendium Starosty Elblaskiego

  • Natalia Magalska
  • Marta Nowicka
  • Fryderyk Sosnowski Kessler

XVI Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY

  • Fryderyk Sosnowski - Kessler- wyróżnienie
  • Adriana Gilas-wyróżnienie
  • Joanna Walkiewicz- wyróżnienie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Natalia Magalska

VI  Ogólnopolski  Konkurs Projektowy  KALENDARZ AUTORSKI 2014

  • Grand Prix - Marta Nowicka
  •  I mijesce- Katarzyna Starzyńska

Ogólnopolski Przegląd Plastyczny „Pudełko zwane wyobraźnią – Tuwim”

  • Urszula Kałabun - wyróżnienie

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne

  • Natalia Magalska

XXI Ogólnopolski plener rysunkowo - malarski im. K. Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów klas najstarszych w Kazimierzu Biskupim

  • Samira Arrami - nagroda ufundowana przez prof. Józefa Drążkiewicza z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOMPOZYCJE 2013

KATEGORIA : GRAFIKA - MŁODZIEŻ    

  •  II miejsce - Alicja Kostrzyńska 
  • wyróżnienie - Fryderyk Sosnowski Kessler
  • wyróżnienie- Alicja Kostrzyńska
  • wyróżnienie- Kacper Klonowski

 KATEGORIA: MALARSTWO – MŁODZIEŻ

  • I miejsce- Edyta Cesarczyk 
  • wyróżnienie- Natalia Magalska
  • wyróżnienie- Edyta Cesarczyk

          Stypendium Starosty Elblaskiego

  • Natalia Magalska
  • Kinga Ślęzak
  • Fryderyk Sosnowski Kessler

II Ogólnopolski konkurs plastyczny: Inspirowane wsią  - Elbląg

Grand Prix- Samira Arrami

 Kategoria: Malarstwo

  • I miejsce- Joanna Tomaszewska

wyróżnienia:

  • Joanna Prusik
  • Edyta Cesarczyk
  • Kinga Ślęzak

Kategoria: Rzeźba. płaskorzeźba

  • II miejsce- Samira Arrami

Kategoria: grafika warsztatowa

  • I miejsce- Urszula Kałabun

II miejsce - Beata Ułasiuk

Wyróżnienia pozaregulaminowe:

  • Łukasz Barejka

XI OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE RYSUNKU I MALARSTWA KLAS MŁODSZYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH- Koszalin 

kategoria malarstwo: wyróżnienia

  • Joanna Tomaszewska
  • Dawid Jasiński


Rok szkolny 2012/2013

VII Ogólnopolski Plener Malarski "Zamość perłą renesansu" dla uczniów szkół plastycznych

  • I miejsce- Kinga Ślęzak
  • Nagroda Przewodniczącego Jury- Natalia Sobczak

III Etap Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie

  • I miejsce - Natalia Magalska

VII Ogólnopolskie Biennale Plakatu "Plakat Młodych" Bydgoszcz

  • III miejsce- Kamila Kuternowska

Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby- Supraśl

III miesjce szkoły oraz:

  • laureaci: Natalia Magalska 

                      Frydery Sosnowski Kessler

XIII  Ogólnopolski Konkurs CERAMIONY 2012- konnkurs rzexby ceramicznej

  • II nagroda ex aequo-  Kamila Szymborska,
  • wyróżnienie - Agnieszka Kotytkowska

Stypendia:

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Natalia Magalska
  • Stypendium Starosty Elblaskiego - Natalia Magalska
  • Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elblag
  1. Joanna Tomaszewska
  2. Samira Arrami
  3. Wioletta Orzechowska
  4. Ewelina Leszkowska
  5. Adrianna Leszczyńska

                                       

                                           

 I Międzynarodowy Konkurs Na Grafikę Rysunek i Inspirowany Twórczością Wyczółkowskiego- Bydgoszcz

  • wyróżnienie Kategoria grafika- Bartek Wójtowicz

V Ogólnopolski  Konkurs Projektowy - Kalendarz Autorski - Poznań 2012

  • Nagroda Grand Prix - Joanna Tomaszewska

VI Ogólnoploski konkurs plastyczny KOMPOZYCJE 2012

Kategoria młodzież- Malarstwo

  • Fryderyk Kessler- Sosnowski
  • Adrianna Leszczyńska

Kategoria dorośli- Malarstwo

  • Wioletta Orzechowska

Kategoria Dorośli- Grafika

  • Natalia Magalska - wyróżnienie

Konkurs fotograficzno-plastyczny, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Elblągu w ramach projektu „Kanał Elbląski z lotu ptaka i poziomu ssaka”

  • I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Adrianna Leszczyńska

I Ogólnopolski konkurs plastyczny: "Uciekam na wieś, bo..."  - Elbląg

 Kategotia: Malarstwo

  • Iwona Charyton - I miejsce
  • Wioleta Orzechowska - II miejsce
  • Karina Ławrynowicz - IIImiejsce ex aeqo
  • Urszula Kałabun - III miejsce ex aeqo
  • Fryderyk Sosonowski- wyróznienie
  • Kinga Ślęzak- wyróżnienie
  • Adrianna Leszczyńska - wyróżnienie

Kategoria: Rzeźba, płaskorzeźba

  • Adrianna Leszczyńska - I miejsce
  • Joanna Prusik - wyróżnienie

Rok szkolny 2011/2012

Ogólnopolski konkurs plastyvczno -literacki " Pejzaże Miast" edycja pierwsza DWORCE- Oplole

  • Joanna Tomaszewska - I miejsce
  • Urszula kałabun - wyróznienie

Stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg

  • Miriam Stołowska
  • Kamil Stękała

Stypendium  artystyczne Marszałka województwa warmińsko - mazurskiego 

  • Miriam Stołowska 

Stypendia Starosty Elbląskiego za osiągnięcia w I sem 2011/2012

  • Natalia Magalska
  • Daria Rucińska
  • Natalia Owczarek

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Labirynt Wyobraźni - Dżungla"- Dąbrowa Górnicza 

Samira Arrami - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko Zwane Wyobraźnią – Miłosz”- Kielce

  • Natalia Magalska - wyróżnienie

IX   Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej- Pasłęk

  • Patrycja Minajew - wyróżnienie

XXXVI Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkolnej im. Marii Zientary – Malewskiej- Lidzbark Warmiński

  • Natalia Owczarek- wyróżnienie

V Ogólnopolski Konkurs KOMPOZYCJE 2011

kategoria malarstwo

  • Daria Rucińska - I  miejsce
  • Wiktoria Słodownik -  II miejsce  ex aequo
  • Miriam Stołowska - wyróżnienie
  • Oskar Sęk - wyróżnienie

kategoria techniki graficzne

  • Iwona Charytoń - II miejsce ex aequo
  • Ewelina Leszkowska - wyróżnienie

Stypendia:

Daria Rucińska - Stypendium Starosty Elblaskiego, za osiągnięcia artystyczne w II sem 2010/2011

Kamil Stękała - Stypendium Prezesa Rady Ministrów, za wyniki w nauce za rok 2010/2011

XIX Ogólnopolski Plener Rysunkowo- Malarski im. Krystyny Drążkiewicz- Kazimierz Biskupi 2011

  • Kamil Stękała - wyróżnienie

X Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych- Koszalin

  • Joanna Walkiewicz - wyróznienie, kategoria rysunek

Rok szkolny 2010/2011

Międzynarodowy Konkurs: Ekologia Duszy- Kaliningrad

  • Daria Rucińska - II miejsce, kategoria rysunek

VI Ogólnopolskie Biennale Plakatu -Plakat Mładych-  Bydgoszcz

  • Paula Zalewska - III miejsce

Makroregionalny Przegląd Szkól Plastycznych- Warszawa

  • Kategoria malarstwo-  Miriam Stołowska - I miejsce

V Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  "Mocni w słowie"

  • Natalia Owczarek - wyróżnienie

X Ogólnoplskie Biennale Rysunku i Malarstwa- Bielsko-Biała

  • Kategoria rysunek - Miriam Stołowska- wyróżnienie
  • Kategoria malarstwo- Kamil Stękała - wyróżnienie

XI Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny - Ceramiony 2011

  • Roksana Kozik - nagroda równorzędna

Stypendia

  • Kamil Stękała - Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Daria Rucińska - Stypendium Starosty Elbląskiego
  • Roksana Kozik - Stypendium Starosty Braniewskiego
  • Miriam Stołowska- Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg

Rok szkolny 2009/2010

Kompozycje 2009 - kategoria malarstwo:

  • Miriam Stołowska - I miejsce
  • Aleksandra Kowalska - III miejsce
  • Wojciech Linkiewicz - wyróżnienie

Stypendium Starosty Elbląskiego za wyniki w nauce i inne osiągnięcia:

  • Natalia Owczarek

Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Elbląg

  • Miriam Stołowska

Makroregionalny Konkurs Średnich Szkół Plastycznych "Teraz Chopin" 2010

kategoria malarstwo

  • Miriam Stołowska - nagroda równorzędna

kategoria plakat

  • Daria Rucińska - I nagroda
  • Damian Jakubiuk - II nagroda
  • Anna Michalak – wystawa
  • Paula Świtek – wystawa
  • Joanna Walkiewicz – wystawa

kategoria rzeźba

  • Wojciech Linkiewicz - III nagroda

Międzynarodowy konkurs: "Inspiracje muzyką Chopina" Rzeszów 2010

  • Miriam Stołowska - wyróżnienie z prawem do udziału w Malarskich Kursach Mistrzowskich w Łańcucie

I Międzynarodowe Biennale Miniatur "Fryderyk Chopin"  dla uczniów szkół artystycznych  Włocławek 2010

  • Miriam Stołowska - grafika - wystawa

Rok szkolny 2008/2009

Międzynarodowy konkurs na logo sieci WIMI - Wide Mins - nagroda główna: Daria Rucińska
  1. Ceramiony 2008 - konkurs rzeźby ceramicznej:
    • Kamil Stękała - I miejsce
    • Miriam Stołowska - III miejsce
  2. Kompozycje 2008 - w kategrii batik:
    • Miriam Stołowska - I miejsce
    • Ewelina Pietrewicz - II miejsce

 


Facebook YouTube Odkrywamy Talenty Rekrutacja Erasmus