dyplom2017 warsztaty gimnazjalistow rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

Indywidualne wyposażenie ucznia

WYPOSAŻENIE INDYWIDUALNE UCZNIA W PRZYBORY I MATERIAŁY DO PRZEMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH W LICEUM PLASTYCZNYM W GRONOWIE GÓRNYM

Rysunek, malarstwo: Ołówki (HB, B2-B8); Pędzle (płaski -2, okrągły -1); Teczka na prace 100x70; Szkicownik A4; Węgiel prasowany; sepia 10 x brystol 100x70; Gumki chlebowe; Farby akrylowe (tubki min. 200 ml); Taśma malarska; Nóż introligatorski; Czarny tusz, ryza papieru A4

Podstawy projektowania, projektowanie graficzn2: Linijka metalowa; Kredki; Markery; Teczka A3 na prace; Blok A3 z czarnymi i białymi kartkami; Taśma dwustronnie klejąca; Brystol (multikolor); Farby akryl 3 podstawowe kolory + czarny i biały akryl; Karton typu „podkład introligatorski” grubość 1 do 3 mm w formacie 100x70 – 2 sztuki/rok, kolorowe flamastry, ryza papieruA4, klej do papieru, nozyczki.

Zajecia komputerowe: pendrive

MATERIAŁY DO POSZCZEGÓLNYCH PRACOWNI ZAKUPIONE W RAMACH ŚRODKÓW GROMADZONYCH NA KONCIE RADY RODZICOW (WPŁATA ROCZNA 220 ZŁ)

Rysunek i Malarstwo: Blejtramy; Farby olej; Pyty pilśniowe; Brystol 100x70; Terpentyna.

Projektowanie: Brystol; Tektura; Klej; Brystole kolorowe; Papiery kolorowe samoprzylepne; Papier A3; Papier A4 ksero; Noże; Nożyczki; Linijki.

Reklama Wizualna: Tusze i tonery do drukarek; Papier A4; Kolorowe Papiery; Farby; Nożyczki; noże do papieru; Pistolet na klej; Wkłady klejowe.

Techniki Graficzne: Taśma papierowa do technik metalowych; Blacha cynkowa; Linoleum; Deski do drzeworytów; Gips do gipsorytów; Brystol; Benzyna ekstrakcyjna; Denaturat; Papier ścierny; Taśma papierowa do naciągania grafik; Worki foliowe; Farby drukarskie.

Grafika Komputerowa: Tusze i tonery do drukarek; Papier A3, A4.

Rzeźba: Glina; Gips; Drewno; Drut; Worki foliowe; Pasta; Materiały chemiczne; Suporeks.

Fotografia i Film: Chemia do ciemni.