święta 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Career in Art- spotkanie uczniów w Słowenii

24-04-2017

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak niestety było też z projektem Erasmus+ Career in Art, który rozpoczęty ponad trzy lata temu w Polsce, miał swój finał w malowniczej stolicy Słowenii- Lublanie, pod koniec marca.

Career in Art- spotkanie nauczycieli

24-04-2017

Carrier in Art – spotkanie nauczycieli

W dniach 6-10 marca 2016 grupa nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu partnerów projektu Erasmus+ w Targu Jiu w Rumunii. Była to ostatnia konferencja w ramach projektu Carrier in Art.

Wystawa prac Agnieszki Leonowicz w Galerii B1

23-04-2017

Umysły artystów od zawsze dzielą się na dwa zasadnicze typy. Pierwszy - wizjonerski, poszukujący, ciekawski, czasem żądny sensacji. Drugi – raczej odtwórczy, wirtuozerski, z dobrym rzemiosłem i dobrym kontaktem z naturą. Jedno nie wyklucza drugiego i często te cechy w różnych proporcjach się uzupełniają.

DRZWI OTWARTE

07-04-2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do odwiedzenia  naszej szkoły 22 kwietnia (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00.

Wycieczka do Warszawy

19-04-2017

Podczas gdy w szkole trwała tegoroczna obrona prac dyplomowych, część naszych uczniów miała szansę odetchnąć od natłoku szkolnej pracy, poznać nowe miejsca oraz zintegrować się. Mowa jest o wycieczce do Warszawy, która odbyła się w dniach 11-12 kwietnia.