biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

DYPLOM 2017

08-04-2017

W dniach 10-12 kwietnia w naszym Liceum odbędą się tegoroczne obrony prac dyplomowych. Uczniowie klasy IV podsumowują w ten spoób 4-letni cykl nauki i zdobywają tytuł plastyka.

Stypendia Artystyczne Prezydenta Elbląga

07-04-2017

4 kwietnia, w Ratuszu Staromiejskim  odbyła się Gala Elbląskich Nagród Kulturalnych.  Stypendia Artystyczne  Prezydenta Elbląga otrzymało pięcioro uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

Stypendia Starosty Elbląskiego

07-04-2017

Piątki to zazwyczaj przyjemne dni. Ten ubiegły (31.03.2017) był dla niektórych uczniów naszego liceum podwójnie miły. Kilkoro z nas odebrało z rąk Starosty Elbląskiego stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce bądź osiągnięcia w konkursach.

Sukcesy uczennic Liceum Plastycznego

19-03-2017

Po raz kolejny uczniowie Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym pokazali, że aby odnieść sukces, należy podążać za swoimi pasjami i wykorzystywać możliwości, jakie daje edukacja. Zimowy semestr nauki zaczęli bowiem od nagród zdobytych w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Wizyta Patrycji Minajew

09-03-2017

W czwartek, 9 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję posłuchać, jak wygląda studiowanie języka chińskiego oraz projektowanie własnej biżuterii. Do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym przyjechała z Gdańska Patrycja Minajew, która ukończyła naszą szkołę 2 lata temu.