kolor 10-lecie LP

Moja przygoda z Liceum Plastycznym - Natalia Magalska

20-03-2018

Przedstawiamy kolejne refleksje naszych absolwentów. Kontynuując jubileuszowy cykl pokazujący losy uczniów szkoły, tym razem prezentujemy sylwetkę Natalii Magalskiej oraz jej wspomnienia dotyczące nauki w „Plastyku”.

X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs "Siedem Grzechów Głównych"

18-03-2018

Już po raz dziesiąty wyłoniono najlepsze prace w ramach Ogólnoploskiego Konkursu "Siedem Grzechów Głównych" . Gratulacje dla uczennicy klasy I, Adrianny Iwanowskiej za zajecie III miejsca w kategorii poezja.

Nauka, pasja, rozwój – Pracownia Rysunku i Malarstwa w Liceum Plastycznym

06-03-2018

Jubileusz dziesięciolecia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym to świetna okazja, aby przybliżyć czytelnikom Portelu funkcjonowanie tej placówki. Kontynuujemy zatem cykl artykułów – w tym miesiącu prezentujemy Pracownię Rysunku i Malarstwa.

Szlakiem włoskich mistrzów

27-02-2018

Długo wyczekiwana przez uczniów Liceum Plastycznego wycieczka „Historia sztuki – Toskania” dobiegła końca i przyszedł czas na jej podsumowanie. Za nami 5 dni wypełnionych historią sztuki z każdej dziedziny: od arcydzieł architektonicznych po freski i obrazy dawnych mistrzów.

10 lat Liceum Plastycznego w Gronowe Górnym – czas niezwykły!

09-01-2018

Z radością i dumą pragniemy poinformować o przypadającym w 2018 roku 10 – leciu istnienia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Jubileusz jest dla nas okazją do podsumowania dynamicznej historii szkoły.