wystawa końcoworoczna wystawa jubileuszowa dyplom2018 10-lecie LP

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

10-01-2018

Miłośnicy języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych mieli okazję zmierzyć się z zaawansowanym słownictwem i gramatyką w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER.  Liceum Plastyczne w konkursie reprezentowało tylko 6 uczniów, ale cieszymy się, że aż dwoje z nich zajęło 1 i 3 lokatę w naszym województwie. Gratulujemy Paulinie Kownackiej, Adriannie Gronek i Basi Borysewicz!

Artystycznie w Trójmieście

02-01-2018

Jak „artystycznie” spędzić czas w Gdańsku i Sopocie? Odpowiedź na to pytanie zna klasa pierwsza, która przed świętami postanowiła się wybrać na wycieczkę do Państwowej Galerii  Sztuki oraz Muzeum Narodowego.

Spotkanie świąteczne

28-12-2017

Święta zbliżają się wielkimi krokami do naszych domów, a w drodze postanowiły zawitać do naszego liceum, aby wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli poczuć jeszcze mocniej rodzinną atmosferę panującą na co dzień w naszej małej artystycznej społeczności.

Ceramiony 2017

27-12-2017

Już po raz kolejny CSE Światowd zorganizowało ogólnopolski konkurs ceramiczny „Ceramiony 2017” . W tym roku wpłynęło 185 prac z 50 placówektypu- szkoły, ośrodki kultury, warsztaty terapii zajęciowej, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne z całej Polski.Udział w konkursie brai również uczniowie Liceum Plastycznego W Gronowie Górnym.