10-lecie LP przeglad Biennale KOLOR

Promoting Art - Erasmus +

04-09-2017

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ poinformowała o zakończeniu oceny wniosków złożonych w ramach sektora Edukacja szkolna -  akcja KA219, w roku 2017.  Nasz wniosek został zatwierdzony do realizacji. Kwota dofinansowania przyznana na realizację całego projektu wynosi 148310 euro, w tym dla dla naszej szkoły 32 260,00 euro. Już w październiku pierwsze działania: odwiedzą nas nasi partnerzy ze szkół artystycznych ze Słowacji, Portugalii, Estonii, Bułgarii i Łotwy. W listopadzie organizujemy Festiwal Sztuki. Będzie się działo!

Wiem jak, i pracuję !

29-08-2017

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym po raz kolejny dało swoim uczniom szansę na rozwój. Pełnoletni uczniowie mogli bowiem uczestniczyć w dofinansowanym przez Unię Europejską projekcie „Wiem jak, i pracuję-staże zawodowe uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym szansą do szybkiego zatrudnienia”.

Plan pracy na rok 2017/2018

29-08-2017

W załączeniu plan pracy na rok szkolny 2017/2018, terminy klasyfikacji, spotkań z rodzicami, wydarzeń szkolnych.

Nauczyciel-menadżer w innowacyjnej szkole - Erasmus+

17-08-2017

Nauczyciele Liceum Plastycznego chętnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego rozwijających ich kompetencje dydaktyczne, organizacyjne, psychologiczne i pedagogiczne. Dobrą okazją do zdobywania doświadczenia i uczenia się od innych jest  także uczestnictwo nauczycieli w projektach realizowanych przez szkołę w ramach programu ERASMUS +.

Trasa linii 22 od 1 września 2017r.

17-08-2017

Uwaga, uczniowie dojeżdzajcy do szkoły spoza Elbląga. Od 1 wrzesnia 2017r. dogodniejszy dojazd do szkoły z dworca PKS. Trasa linni 22 dla kursu porannego odjeżdżajcego z dworca o godz. 7.46 ulegnie skróceniu. Autobus bedzie kursował z dworca prosto Aleją Grunwaldzką do Gronowa Górnego. Zmiana trasy skróci czas dojazdu z dworca do szkoły.