wystawa końcoworoczna wystawa jubileuszowa dyplom2018 10-lecie LP

Nauka, pasja, rozwój – Pracownia Rysunku i Malarstwa w Liceum Plastycznym

06-03-2018

Jubileusz dziesięciolecia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym to świetna okazja, aby przybliżyć czytelnikom Portelu funkcjonowanie tej placówki. Kontynuujemy zatem cykl artykułów – w tym miesiącu prezentujemy Pracownię Rysunku i Malarstwa.

Szlakiem włoskich mistrzów

27-02-2018

Długo wyczekiwana przez uczniów Liceum Plastycznego wycieczka „Historia sztuki – Toskania” dobiegła końca i przyszedł czas na jej podsumowanie. Za nami 5 dni wypełnionych historią sztuki z każdej dziedziny: od arcydzieł architektonicznych po freski i obrazy dawnych mistrzów.

10 lat Liceum Plastycznego w Gronowe Górnym – czas niezwykły!

09-01-2018

Z radością i dumą pragniemy poinformować o przypadającym w 2018 roku 10 – leciu istnienia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Jubileusz jest dla nas okazją do podsumowania dynamicznej historii szkoły.

Zajęcia i konsultacje dla gimnazjalistów

08-02-2018

Zapraszamy kandydatów do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym na warsztaty przygotowujące do egzaminów wstępnych!

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy zainteresowanych uczniów klas III gimnazjum na bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego. Najbliższe warsztaty 27 lutego!
Aby uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach, należy wypełnić formularz, który wraz z harmonogramem dostępny jest na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja. Na zajęcia można dołączyć w dowolnym czasie.

Wystawa DYPLOMY w Pasłęku

21-02-2018

Zapraszamy na wystawę wybranych prac dyplomowych absolwentów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, 22 lutego o godzinie 18.00 w Pasłęckim Ośrodku Kultury.