biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Sukces na Olimpiadzie powiatowej.

28-04-2017

25.04.2017 r. odbyła się XVII edycja Olimpiady "Przyroda i historia powiatu elbląskiego".  W konkursie wzięły udział uczennice klas pierwszej oraz drugiej  i zostały wyróżnione III miejscem.

Wystawa prac dyplomowych absolwentów Liceum Plastycznego

24-04-2017

W piątek 28 kwietnia o godzinie 18.00 w Galerii El miał miejsce wernisaż prac tegorocznych absolwentów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Wystawa nosi tytuł „Dyplomy 2017” i jest zwieńczeniem czteroletniej pracy artystycznej uczniów. Kto nie był niech idzie, polecamy!

Obrona prac dyplomowych

24-04-2017

Obrona pracy dyplomowej to podsumowanie 4-letniej pracy w Liceum Plastycznym. Bez względu na wybraną specjalizację, temat czy formę, dyplom jest sumą doświadczeń, jakie każdy z uczniów zebrał podczas nauki w naszej szkole.

Majówka to nie tylko wypoczynek

28-04-2017

Zbliża się weekend majowy, a z nim rocznice wydarzeń historycznych. Warto, aby podczas odpoczynku pamiętać o tym, co się wydarzyło przed laty.

Career in Art- spotkanie uczniów w Słowenii

24-04-2017

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak niestety było też z projektem Erasmus+ Career in Art, który rozpoczęty ponad trzy lata temu w Polsce, miał swój finał w malowniczej stolicy Słowenii- Lublanie, pod koniec marca.