święta 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Nauczyciel-menadżer w innowacyjnej szkole - Erasmus+

17-08-2017

Nauczyciele Liceum Plastycznego chętnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego rozwijających ich kompetencje dydaktyczne, organizacyjne, psychologiczne i pedagogiczne. Dobrą okazją do zdobywania doświadczenia i uczenia się od innych jest  także uczestnictwo nauczycieli w projektach realizowanych przez szkołę w ramach programu ERASMUS +.

Trasa linii 22 od 1 września 2017r.

17-08-2017

Uwaga, uczniowie dojeżdzajcy do szkoły spoza Elbląga. Od 1 wrzesnia 2017r. dogodniejszy dojazd do szkoły z dworca PKS. Trasa linni 22 dla kursu porannego odjeżdżajcego z dworca o godz. 7.46 ulegnie skróceniu. Autobus bedzie kursował z dworca prosto Aleją Grunwaldzką do Gronowa Górnego. Zmiana trasy skróci czas dojazdu z dworca do szkoły.

Wystawa malarstwa w C.H. Ogrody

10-07-2017

Martwe natury, pejzaże, kopie znanych dzieł sztuki - prace malarskie wykonane przez uczniów Liceum Plastycznego podczas różnych etapów czteroletniego cyklu nauki - można oglądać w C.H. "Ogrody" (II piętro).

Szkolny zestaw podręczników

05-07-2017

Szkolny zestaw podczęczników.

30-06-2017