dyplom2017 rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

"Miraż" - wystawa fotografii w C.H. "Ogrody"

12-05-2017

Złudzenia, odrealnienia, zaskakujące zjawiska ludzkiej codzienności, które ukrywają się w sytuacjach i czynnościach pozornie zwykłych, stały się przedmiotem fotografii prezentowanych na wystawie w C.H. "Ogrody" w Elblągu.

Pożegnanie absolwentów

09-05-2017

Ostatni piątek kwietnia był dla uczniów klasy czwartej wyjątkowy, tego dnia bowiem zakończyli oni swoją naukę w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym. Oficjalne pożegnanie absolwentów, jak co roku, miało miejsce w Galerii El i, jak co roku, było pełne wzruszeń.

Wystawa fotografii Julii Olenkiewicz i Wiktorii Strzałkowskiej

28-04-2017

25 kwietnia w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbył się wernisaż Julii Olenkiewicz i Wiktorii Strzałkowskiej. Wystawa pt. „Przekrój” to rezultat dwuletniej nauki fotografii w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.

Sukces na Olimpiadzie powiatowej.

28-04-2017

25.04.2017 r. odbyła się XVII edycja Olimpiady "Przyroda i historia powiatu elbląskiego".  W konkursie wzięły udział uczennice klas pierwszej oraz drugiej  i zostały wyróżnione III miejscem.

Wystawa prac dyplomowych absolwentów Liceum Plastycznego

24-04-2017

W piątek 28 kwietnia o godzinie 18.00 w Galerii El miał miejsce wernisaż prac tegorocznych absolwentów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Wystawa nosi tytuł „Dyplomy 2017” i jest zwieńczeniem czteroletniej pracy artystycznej uczniów. Kto nie był niech idzie, polecamy!