II nabór 2017 wystawa końcoworoczna dyplom2017 rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

Obrona prac dyplomowych

24-04-2017

Obrona pracy dyplomowej to podsumowanie 4-letniej pracy w Liceum Plastycznym. Bez względu na wybraną specjalizację, temat czy formę, dyplom jest sumą doświadczeń, jakie każdy z uczniów zebrał podczas nauki w naszej szkole.

Majówka to nie tylko wypoczynek

28-04-2017

Zbliża się weekend majowy, a z nim rocznice wydarzeń historycznych. Warto, aby podczas odpoczynku pamiętać o tym, co się wydarzyło przed laty.

Career in Art- spotkanie uczniów w Słowenii

24-04-2017

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak niestety było też z projektem Erasmus+ Career in Art, który rozpoczęty ponad trzy lata temu w Polsce, miał swój finał w malowniczej stolicy Słowenii- Lublanie, pod koniec marca.

Career in Art- spotkanie nauczycieli

Carrier in Art – spotkanie nauczycieli

W dniach 6-10 marca 2016 grupa nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu partnerów projektu Erasmus+ w Targu Jiu w Rumunii. Była to ostatnia konferencja w ramach projektu Carrier in Art.

Wystawa prac Agnieszki Leonowicz w Galerii B1

23-04-2017

Umysły artystów od zawsze dzielą się na dwa zasadnicze typy. Pierwszy - wizjonerski, poszukujący, ciekawski, czasem żądny sensacji. Drugi – raczej odtwórczy, wirtuozerski, z dobrym rzemiosłem i dobrym kontaktem z naturą. Jedno nie wyklucza drugiego i często te cechy w różnych proporcjach się uzupełniają.