biennale inspiracji 2017 tech. druku art. rzeźba rys_mal projektowanie graficzne podstawy projektowania podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna

Wystawa malarstwa w C.H. Ogrody

10-07-2017

Martwe natury, pejzaże, kopie znanych dzieł sztuki - prace malarskie wykonane przez uczniów Liceum Plastycznego podczas różnych etapów czteroletniego cyklu nauki - można oglądać w C.H. "Ogrody" (II piętro).

Szkolny zestaw podręczników

05-07-2017

Szkolny zestaw podczęczników.

30-06-2017

Czas szybko biegnie i kolejny rok szkolny dobiegł końca. Zanim jednak uczniowie i nauczyciele udali się na zasłużone wakacje, 22 czerwca mieliśmy okazję podsumować wyniki nauczania, sukcesy i przedsięwzięcia, jakich podejmowaliśmy się w ostatnim czasie. Galeria

Najlepsze dyplomy na XIII Makroregionalnym Biennale w Lublinie

30-06-2017

Wyróżniające się prace dyplomowe naszych uczniów i absolwentów zostały wyeksponowane na XIII Makroregionalnym Biennale „Dyplom 2017” w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie.

Projekt "Career In Art" wyróżniony w Bonn

22-06-2017

Podczas tegorocznej europejskiej konferencji  Best practice results from Erasmus. A European conference on Dissemination and Impact in the School Sector na temat upowszechniania i oddziaływania projektów Erasmus+ w szkołach projekt Career In Art realizowany przez Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym został wskazany jako jeden z  przykładów dobrych praktyk. Tym samym szkoła znalazła się wśród czterech najlepszych placówek w Polsce.