kolor 10-lecie LP

Kreatywnie i pracowicie podczas wakacji.

16-07-2018

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym po raz kolejny dało swoim uczniom i nauczycielom szansę na rozwój.  Nauczyciele przedmiotów artystycznych oraz pełnoletni uczniowie mogą bowiem uczestniczyć w dofinansowanym przez Unię Europejską projekcie „Wiem jak, i pracuję-staże zawodowe uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym szansą do szybkiego zatrudnienia”.

Zakończenie roku szkolnego Liceum Plastycznego

01-07-2018

22 czerwca w CSE Światowid odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.

Promoting Art w Bułgarii - relacja

26-06-2018

3 spotkanie projektu Promoting Art odbyło się w Dobricz w Bułgarii na początku czerwca. Zapraszamy do przeczytania relacji naszych uczennic Agaty Charuk i Adrianny Gronek, które godnie reprezentowały nasza szkołę i wzięły udział w warsztatach.

Jubileusz 10 – lecia Liceum Plastycznego

21-06-2018

15 czerwca, w ogrodzie na terenie szkoły, odbyła się uroczystość Jubileuszu 10 – lecia Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.

Galę jubileuszową poprowadzili pani Joanna Jastrzębska i pan Zbigniew Chrostek. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu szacownych gości, którzy otaczają wsparciem nasze Liceum. Galeria

WYSTAWA KOŃCOWOROCZNA

16-06-2018

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zapraszają na wystawę symbolicznie wieńczącą rok szkolny 2017/2018. Wernisaż odbędzie się w czwartek, 21 czerwca, o godz. 17.30 w Galerii Nobilis.