dyplom2017 warsztaty gimnazjalistow rzeźba projektowanie graficzne podstawy filmu i fotografii fotografia artystyczna techniki druku artystycznego rysunek i malarstwo Biennale_inspiracji

Wystawa prac Agnieszki Leonowicz w Galerii B1

23-04-2017

Umysły artystów od zawsze dzielą się na dwa zasadnicze typy. Pierwszy - wizjonerski, poszukujący, ciekawski, czasem żądny sensacji. Drugi – raczej odtwórczy, wirtuozerski, z dobrym rzemiosłem i dobrym kontaktem z naturą. Jedno nie wyklucza drugiego i często te cechy w różnych proporcjach się uzupełniają.

DRZWI OTWARTE

07-04-2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do odwiedzenia  naszej szkoły 22 kwietnia (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00.

Wycieczka do Warszawy

19-04-2017

Podczas gdy w szkole trwała tegoroczna obrona prac dyplomowych, część naszych uczniów miała szansę odetchnąć od natłoku szkolnej pracy, poznać nowe miejsca oraz zintegrować się. Mowa jest o wycieczce do Warszawy, która odbyła się w dniach 11-12 kwietnia.

XII Makroregionalny Przegląd Szkół Plastycznych

19-04-2017

W dniach 6-8 kwietnia 2017r. odbył się XII Makroregionalny Przegląd Szkół Plastycznych. W tym roku organizatorem było Liceum Plastyczne w Zamościu

DYPLOM 2017

08-04-2017

W dniach 10-12 kwietnia w naszym Liceum odbędą się tegoroczne obrony prac dyplomowych. Uczniowie klasy IV podsumowują w ten spoób 4-letni cykl nauki i zdobywają tytuł plastyka.