wystawa końcoworoczna wystawa jubileuszowa dyplom2018 10-lecie LP

Wyniki egzaminów wstępnych

07-06-2018

Wyniki egzaminu wstępnego z części praktycznej oraz punktacja końcowa.

Jubileusz 10-lecia szkoły

22-05-2018

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym istnieje już 10 lat. Był to dla nas czas wytężonej pracy nad budowaniem tego, co w edukacji najistotniejsze - realacji międzyludzkich, pasji, zrozumienia dla siebie nawzajem. Wszystko to zaowocowało sukcesem. Dziś jesteśmy szkołą, która ma się czym chwalić. Liczne sukcesy w konkursach, wysoki poziom nauczania, zaproszenia do współpracy w projektach, organizacja wydarzeń kulturalnych. Najważniejsze jednak jest to, że nasi absolwenci chcą do nas wracać. Pamiętają przyjacielską atmosferę szkoły. Tą atmosferą chcielibyśmy się z Państwem podzielić, dlatego serdecznie zapraszamy na wernisaż Wystawy Jubileuszowej prezentującej prace absolwentów i nauczycieli Liceum Plastycznego, który jest częścią obchodów jubileuszowych. Wydarzenie rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 18.00 w CS Galeria El.

Terminarz rekrutacji

04-06-2017

Składanie podań: do 31 maja 2018r. - osobiście lub pocztą  wraz z załącznikami  wskazanymi w regulaminie.

Egzaminy wstepne: 4,5 czerwca 2018r. - harmonogram egzaminów podamy 1 czerwca na stronie internetowej szkoły

Wyniki egzaminów wstępnych: 8 czerwca 2018r.

Składanie oryginałów dokumentów (świadectwa oraz zaświadczenia OKE)  przez kandydatów, którzy zdali egzamin:

do 27 czerwca 2018r. godz.15.00

Ogłoszenie listy uczniów  przyjętych do klasy I LP: 29 czerwca 2018r.

Spotkanie  uczniów przyjętych do klasy I i ich rodziców z dyrektorem szkoły i wychowawcą: 2 lipca 2018r. godz. 17.00

Promoting Art – spotkanie nauczycieli w Bułgarii

19-05-2018

W ramach projektu Promoting Art realizowanego we współpracy ze szkołami z Bułgarii, Litwy, Estonii, Słowacji i Portugalii nauczyciele Liceum Plastycznego wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym w bułgarskim Dobriczu. Podczas wizyty w dniach 7-11 maja panie Żaneta Polkowska, Barbara Żak i Anna Bazylczyk pracowały nad zadaniami projektowymi. Przygotowano program wizyty uczniów, który w kalendarzu działań zaplanowany jest na czerwiec. Opracowano plan działań, dyskutowano nad warsztatami działaniami, które wpiszą się w cel projektu, czyli promowanie sztuki wśród społeczności lokalnej. Nauczyciele mieli także okazję zwiedzić Liceum im. Dimitara Taleva w Dobriczu i poznać dobre praktyki realizowane przez szkołę. Wizyta była także doskonałą okazją do poznania lokalnej kultury i zwyczajów.

Liceum Plastyczne docenione w konkursach międzynarodowych

15-05-2018

Ostatnie tygodnie były niezwykle owocne dla uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Młodzi artyści mogli cieszyć się sukcesami w międzynarodowych konkursach plastycznych. Doceniono różnorodne techniki pracy – od malarstwa po grafikę warsztatową.